PROW - portal agrarlex.pl}
r e k l a m a
Partnerzy portalu

PROW

Nowy harmonogram PROW. Kiedy będą dotacje na modernizację gospodarstw?

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa opublikowała nowy harmonogram naboru wniosków na dotacje z PROW 2014–2020. Kiedy będzie nabór wniosków na dotacje na modernizację gospodarstw rolnych, na płyty obornikowe czy rolnictwo ekologiczne?

czytaj więcej

Dostali premie dla młodego rolnika. Teraz boją się kary od ARiMR

Tysiące gospodarzy skorzystało z dotacji w ramach „Premii dla młodych rolników”. Dla wielu z nich właśnie nadchodzi czas z rozliczania się z tego dofinansowania. Ale okazuje się, że napotykają tu nieprecyzyjne przepisy i obwijają się kar ze strony ARiMR.

czytaj więcej
PROW

PROW: Mniej pieniędzy na modernizację gospodarstw rolnych?

Komisja Europejska zaakceptowała zmiany w Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich. Zgodnie z planami polskiego rządu ograniczone zostanie m.in. wparcie modernizacji gospodarstw rolnych a zwiększone na inwestycje w obszary Natura 2000 oraz modernizację małych gospodarstw.

czytaj więcej

Zmiany w dotacjach PROW. Mniej pieniędzy na modernizację gospodarstw rolnych. Na co będzie więcej?

Wkrótce wejdą w życie zmiany w dotacjach PROW 2014-2020. Zostaną obcięte pieniądze na modernizację gospodarstw rolnych, za to więcej będzie dotacji na inwestycje w obszary Natura 2000. A jak będzie z środkami na restrukturyzację małych gospodarstw. Skąd takie zmiany?

czytaj więcej
PROW

Rząd przygotował nowe limity wydatków w ramach PROW

Są nowe pieniądze na Program Rozwoju Obszarów Wiejskich, więc rząd przygotował nowe limity wydatków w ramach poszczególnych działań. Szykują się także przesunięcia w niektórych działaniach.

czytaj więcej
PROW

Nowe zasady udzielania dotacji na Modernizację gospodarstw rolnych

Rząd chce zmian w udzielaniu dotacji z programu „Modernizacja gospodarstw rolnych”, co ma związek okresem przejściowym Wspólnej Polityki Rolnej. Ministerstwo rolnictwa chce zmienić kwestie terminów przyznawania dotacji oraz na nowo określić  kolejność przyznawania pomocy.

czytaj więcej

Najważniejsze tematy

r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)