Kredyt dedykowany emerytom u listonosza
r e k l a m a
Partnerzy portalu

Kredyt dedykowany emerytom u listonosza

21.01.2021autor: dr Piotr Łuczak

Bank Pocztowy wprowadził nową ofertę promocyjną - kredyt dedykowany emerytom. Kredyt przeznaczony jest dla klientów indywidualnych, których jedynym źródłem dochodu jest emerytura. 

Bank Pocztowy wprowadził nową ofertę promocyjną - kredyt dedykowany emerytom. Kredyt przeznaczony jest dla klientów indywidualnych, których jedynym źródłem dochodu jest emerytura. 

Finansowanie jest dostępne w placówkach Banku Pocztowego i Poczty Polskiej, jednak prośbę o kontakt w sprawie oferty można przekazać także listonoszom. Po kredycie na EkoWydatki to kolejna nowość w ofercie Banku wprowadzona w styczniu br.


Już 7 mln emerytów w Polsce

Liczba Polaków pobierających świadczenia emerytalne rośnie z roku na rok i wynosi obecnie około 7 mln osób (ostatnie dane GUS z końca 2019 r.). To właśnie dla nich Bank Pocztowy uruchomił nową ofertę finansowania – Kredyt dla seniorów:
  • okres kredytowania wynosi maksymalnie 36 miesięcy,
  • kwota kredytu może wynieść od 300 zł do 5000  zł,
  • oprocentowanie 7,2%,
  • prowizja 5%,
  • bank nie wymaga dodatkowego zabezpieczenia,
  • kredyt można przeznaczyć na dowolny cel,
  • aktualna oferta kredytu dla seniorów obowiązuje do końca czerwca 2021 roku.
- O kredyt można wnioskować w placówkach Banku Pocztowego, ale także w placówkach Poczty Polskiej np. w czasie płacenia za rachunki czy odbierania listu. Prośbę o kontakt w sprawie kredytu może przyjąć także listonosz. Nasza propozycja dla seniorów to kolejna nowość, która pomoże niektórym grupom obywateli w sfinansowaniu własnych potrzeb w tych trudnych czasach. Liczymy także, że dalszy rozwój oferty pozwoli na zainteresowanie usługami Banku Pocztowego kolejnych klientów – komentuje Aleksandra Rulewska, zastępca Dyrektora Departamentu Produktów Detalicznych Banku Pocztowego.

Źródło: Bank Pocztowy


Fot. Pixabay
autor dr Piotr Łuczak

dr Piotr Łuczak

<span style="font-family: Calibri, sans-serif; color: black; font-size: small;" size="2" face="Calibri,sans-serif"><span style="font-size: 14px;"><span id="OLK_SRC_BODY_SECTION"><span style="font-family: Calibri, sans-serif; font-size: small;" size="2"><span style="font-size: 14px;"><span style="font-family: PT Sans, Arial, Helvetica, sans-serif;"><span style="background-color: #efefef;">Były red. nacz. magazynu Profi, Tygodnika Rolniczego i portalu agrarlex.pl, były zastępca red. nacz. top agrar Polska, ekonomista, specjalista w zakresie ekonomiki rolnictwa</span></span></span></span></span></span></span>

przeczytaj inne artykuły tego autora
r e k l a m a
r e k l a m a

Przeczytaj także

Finanse

Co będzie z waloryzacją emerytur?

Obecnie odbywają się prace nad nowymi zasadami, które dotyczą waloryzacji emerytur rolniczych. Duża grupa zarówno organizacji rolniczych jak i parlamentarzystów nalega na to, aby rząd podjął działania w tym kierunku. Zdaniem tych grup, aktualnie obowiązujące regulacje nie są sprawiedliwe. 

czytaj więcej
Finanse

Podwyżka stóp procentowych silniejsza niż oczekiwano. Kiedy inflacja spadnie? Są prognozy

Rada Polityki Pieniężnej podjęła we wtorek (8 marca) decyzję o kolejnej podwyżce stóp procentowych. Stopa referencyjna NBP wzrosła z 2,75% do aż 3,50%. Zmiany te mają też bezpośredni wpływ na kredyty obrotowe, zaciągane przez rolników. Istotnym czynnikiem jest tutaj także inflacja, która w najbliższym czasie będzie dalej rosła. Analitycy oceniają jednak jak oba te czynniki będą kształtowały się do 2025 r.

czytaj więcej
Finanse

Rolnicy z coraz większym zadłużeniem. Prawdziwe uderzenie dopiero nastąpi

Wprawdzie liczba rolników wpisanych na koniec ub.r. do Krajowego Rejestru Długów spadła o prawie 3,7% rdr. i o 0,2% w ciągu 2 lat, to jednak w Rejestrze Dłużników BIG InfoMonitor i w bazie informacji kredytowych BIK przybyło dłużników z kategorii uprawy rolne, chów i hodowla zwierząt, łowiectwo, włączając w to działalność usługową. A prawdziwa katastrofa ma dopiero nadejść i to już niebawem.

czytaj więcej

Najważniejsze tematy

r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)