Inne - portal agrarlex.pl}
r e k l a m a
Partnerzy portalu

Inne

Inne

Jakie kwiaty na Pierwszą Komunię? Bukiecik, wianek, przypinka do butonierki

Majowy czas komunii ma być piękny duchem, ale też oprawą, którą w dużym stopniu możemy stworzyć sami. Oto przykłady dekoracji, bukiecik, wianek, przypinka do butonierki – z kwiatów żywych i sztucznych, często bardziej praktycznych dla dziecka.

czytaj więcej
Inne

Radosnych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji Świąt Wielkanocnych chcemy wszystkim Czytelnikom magazynu top agrar Polska i Użytkownikom portalu topagrar.pl złożyć najlepsze życzenia!

czytaj więcej
Inne

Wielkanoc na Śląsku Cieszyńskim

Z okazji zbliżających się świąt wielkanocnych panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Kończycach Wielkich na Śląsku Cieszyńskim opowiadają, jakie w tym regionie kultywuje się tradycje i lokalne zwyczaje oraz jak wygląda tradycyjny wielkanocny stół. Zgodziły się również podzielić przepisami na kołaczyki cieszyńskie na oleju rzepakowym oraz majonez rodzinny fit.

czytaj więcej
Inne

Znamy zwycięzców regionalnego konkursu kulinarnego "Na Wielkanocnym Stole 2023"

W finale konkursu wzięło udział 19 zespołów kulinarnych. Oceniano 61 potraw w dwóch kategoriach: Pasztety i Mięsiwa oraz Wypieki Wielkanocne. W roli ekspertki wystąpiła m.in. Katarzyna Bosacka, dziennikarka kulinarna.

czytaj więcej
Inne

Uczniowie klas gastronomicznych szkoły w Swarzędzu poznawali tajniki przygotowywania Kiełbasy Białej Parzonej Wielkopolskiej

Zbliżają się Święta Wielkanocne. W wielu domach w Wielkopolsce na świątecznym stole, obok żurku i jajek, będzie królować biała kiełbasa. 29 marca b.r. uczniowie klas gastronomicznych Zespołu Szkół nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Swarzędzu pod Poznaniem wzięli udział w warsztatach, jak przygotowuje się tradycyjną białą kiełbasę i jaki powinien być jej smak.

czytaj więcej
Inne

KGW do boju – Festiwal Polska od Kuchni

Chcąc uhonorować wkład Kół Gospodyń Wiejskich w promowanie bogactwa oraz różnorodności lokalnej tradycji a także pogłębić wiedzę o kulturze regionu, organizatorzy Festiwalu „Polska od Kuchni” już po raz trzeci zapraszają wszystkie KGW do udziału w konkursach angażujących koła z całej Polski. Szczypty pikanterii konkurencjom dodadzą wartościowe nagrody, które koła mogą zdobyć na każdym etapie rywalizacji.    

czytaj więcej
r e k l a m a
Inne

RHD, rodzinny sklepik i sery od serca w SER-cu Jadzi

Jak rolniczka Agata stworzyła rodzinny sklepik przy gospodarstwie w ramach rolniczego handlu detalicznego? Poznajcie piękną historię o przedsiębiorczych kobietach, które od lat robią sery z mleka od własnych krów i o tym jak powstało Ser-ce Jadzi.

czytaj więcej
Inne

Znamy terminy ferii zimowych w roku szkolnym 2022/2023

Po zasięgnięciu opinii wojewodów i kuratorów oświaty minister edukacji narodowej rokrocznie ogłasza terminy rozpoczęcia i zakończenia ferii zimowych w szkołach na obszarze poszczególnych województw. Zobacz, kiedy wypadną najbliższe.

czytaj więcej
Inne

Festiwal Leśnych Smaków w Przytocku już 20 listopada!

  Koło Gospodyń Wiejskich w Przytocku organizuje wyjątkową imprezę, gdzie odbędzie się degustacja potraw z dziczyzny i leśnych skarbów. Zobacz, jakie atrakcje szykuje KGW w Przytocku!

czytaj więcej
Inne

Pelet z Ukrainy – ceny i oferty

Coraz większą uwagę polscy sprzedawcy pelletu zwracają w stronę Ukrainy. Wydawałoby się, że w kraju nad Dnieprem jest pod dostatkiem drewna, a tańsza siła robocza powinna zapewnić niskie koszty produkcji materiału opałowego.

czytaj więcej

W gminie Proszowice bili rekord Guinessa w koszeniu zboża sierpem

21 sierpnia 2022 r. w gminie Proszowice w miejscowości Ostrów podczas dożynek gminnych po raz drugi mieszkańcy podjęli próbę pobicia rekordu w jednoczesnym koszeniu zboża przy pomocy tradycyjnych sprzętów, czyli kos i sierpów. Z nieoficjalnych informacji wynika, że uczestnikom udało się zwyciężyć, jednak na wyniki trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

czytaj więcej
Inne

Najważniejsze jest zadowolenie z życia!

Z Małgorzatą Paczkowską, właścicielką firmy Farm-MPartner, wieloletnią aktywną uczestniczką rynku agro, w kolejnym odcinku cyklu "Kobiety Agrobiznesu", z okazji Tygodnia Kobiet z top agrar Polska rozmawiam o rosnącej pozycji kobiet w branży i sposobie na szczęśliwe życie prywatne i zawodowe.

czytaj więcej
ŁADOWANIE

Najważniejsze tematy

r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)