Startują Pola Klasy S Kukurydza
r e k l a m a
Partnerzy portalu

Startują Pola Klasy S Kukurydza

19.09.2022autor: Marek Kalinowski

Jak co roku, wraz z końcem lata Syngenta zaprasza wszystkich zainteresowanych uprawą kukurydzy na spotkania z cyklu Pola Klasy S Kukurydza. W tym roku firma przygotowała poletka w pięciu lokalizacjach.

Spotkania w ramach Pól Klasy S Kukurydza to okazja do zapoznania się z szeroką kolekcją odmian kukurydzy z portfolio Syngenty, w tym również z nowościami na sezon 2022/2023.

r e k l a m a

Do akcji wchodzą odmiany kukurydzy typu dent

W tym roku Syngenta szczególną uwagę poświęci odmianom kukurydzy w typie dent wraz z nowościami na nadchodzący sezon. Firma zaprezentuje także innowacyjny projekt MaxiMaize – specjalnie wyselekcjonowaną mieszaninę najlepszych odmian kukurydzy z programu hodowlanego Powercell. Tegoroczne spotkania odbędą się w 5 lokalizacjach:

  • 20 września – Rolniczy Zakład Doświadczalny IOR – PIB, Winna Góra k. Miłosława, woj. wielkopolskie;
  • 22 września – HZiNR Polanowice Sp. z o.o, Polanowice, woj. kujawsko-pomorskie;
  • 27 września – Farma Redło Sp. z o.o., Redło k. Nowogardu, woj. zachodniopomorskie;
  • 29 września – Gospodarstwo Rolne Kazimierz i Paweł Iwaszko, Chełchy k. Ełku, woj. warmińsko-mazurskie;
  • 4 października – Gospodarstwo Rolne Marcin Suszek, Klimusin k. Piasków, woj. lubelskie.

Zarejestruj się i weź udział w pokazach polowych Syngenta!

Ekspecji Syngenta doradzą, jak dopasować ochronę herbicydową kukurydzy do warunków pogodowych i opowiedzą o działaniu biostymulatora Quantis chroniącym przed stresem suszy. Firma chce zwrócić uwagę na znaczenie zaprawiania nasion kukurydzy i zaprezentuje programy Elevation i Elevation Plus.

Udział w spotkaniach polowych wymaga rejestracji na stronie www.syngenta.pl. Pokazy rozpoczynają się o godzinie 10:00.

 

Za informacją Syngenta

fot. Marek Kalinowski

 

autor Marek Kalinowski

Marek Kalinowski

Zastępca redaktora naczelnego „Tygodnika Poradnika Rolniczego” i szef działu „Agroporady”

<p class="MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: medium; font-family: Cambria;">Zastępca redaktora naczelnego „Tygodnika Poradnika Rolniczego” i szef działu „Agroporady”.</p>

przeczytaj inne artykuły tego autora
r e k l a m a
r e k l a m a

Przeczytaj także

Czym wyróżniają się nowe odmiany kukurydzy Dekalb?

Kukurydza to obecnie roślina numer dwa pod względem areału uprawy w Polsce. To również ważny gatunek dla Bayer, drugi pod względem wartości sprzedaży w portfolio odmian oferowanych przez firmę pod marką Dekalb. Obok nasion firma oferuje kompleksowe rozwiązania ochrony kukurydzy w segmencie herbicydów i zaprawiania, a także rozwiązanie cyfrowe FieldView Prime do realizowania zmiennej ilości wysiewu kukurydzy. To wkład firmy w zrównoważony rozwój produkcji rolniczej.

czytaj więcej

Jak racjonalnie nawozić kukurydzę?

Jak obniżyć nakłady w uprawie kukurydzy? I jak racjonalnie nawozić kukurydzę? Na ile może w tym pomóc odpowiednie nawożenie startowe? Jakie rady dostali rolnicy podczas Krajowego Dnia Kukurydzy w Wilkowicach?

czytaj więcej

BASF PROCAM Cup 2022: zwycięzcy pojechali na mecz Polska-Holandia

Wspaniała gratka dla zwycięzców turnieju BASF PROCAM Cup 2022! Drużyna GKS Wikielec uczestniczyła w meczu piłki nożnej polskiej reprezentacji przeciwko Holandii w dniu 22 września 2022 roku. Młodzi piłkarze z Iławy przeżyli niezapomniane chwile.

czytaj więcej

Najważniejsze tematy

r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)