null - portal agrarlex.pl}
r e k l a m a
Partnerzy portalu

Aktualności

Zielony Ład przyniesie rolnikom straty. Czy jest szansa na wsparcie z UE?

Ograniczenie emisji gazów cieplarnianych z rolnictwa jest możliwe tylko do pewnego poziomu, z uwagi na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa żywnościowego. Jednak polskie rolnictwo nie jest przygotowane na wdrożenie założeń Zielonego Ładu. Czy rolnicy stracą swoje dochody przez Zielony Ład?

czytaj więcej

Co oferuje "Program dla szkół" dla naszych pociech?

Do wzięcia udziału w „Programie dla szkół” w I semestrze roku szkolnego 2022/2023 Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa zaprasza zainteresowane szkoły podstawowe oraz dostawców. Poznaj szczegóły i sprawdź, jakie produkty żywnościowe otrzymają dzieci z zainteresowanych placówek.

czytaj więcej
Określenie szkody

Kto opowiada za żerowanie gęsi i innego ptactwa?

Moje pola znajdują się w pobliżu Odry i jej rozlewisk. Gdy nadchodzi jesień, zawsze na mojej świeżutkiej oziminie siadają stada dzikich gęsi i żerują na niej. Czy kiedykolwiek doczekam się odszkodowania za te straty? – pyta redakcję Agrarlex rolnik spod Raciborza.

czytaj więcej
Zgłaszanie szkody

Zgłoszenie szkody łowieckiej – od tego zaczynasz!

Jak prawidłowo mam wykonać zgłoszenie szkody łowieckiej? Moje koło od niedawna podsuwa mi swoje własne wnioski i wymaga kłopotliwych załączników, w tym treści umowy dzierżawy. Nie chcę ujawniać im tych danych, a oni straszą, że nie uznają mojego zgłoszenia. Co poradzi mi Agrarlex? – pyta Andrzej K. spod Bydgoszczy.

czytaj więcej

Najważniejsze tematy

r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)