W nowym TPR: dlaczego Mateusz Morawiecki najlepiej zna się na rolnictwie
r e k l a m a
Partnerzy portalu

W nowym TPR: dlaczego Mateusz Morawiecki najlepiej zna się na rolnictwie

22.02.2022autor: Kamila Szałaj

W najnowszym numerze (9/2022) Tygodnika Poradnika Rolniczego przeczytacie m.in. o tym, dlaczego Mateusz Morawiecki najlepiej zna się na rolnictwie. Sprawdzamy także, jak z przygotowaniem TMR radzi sobie paszowóz z frezem. Podpowiadamy też, w jaki sposób utrzymać w pionie jęczmień browarny. .

Który premier najlepiej zna się na rolnictwie i dlaczego jest to Mateusz Morawiecki?

W numerze 9/2022 „Tygodnika Poradnika Rolniczego” piszemy o tym, że chyba żaden z premierów III RP nie znał się tak dobrze na rolnictwie jak Mateusz Morawiecki, z wykształcenia historyk, z powołania bankowiec i polityk. Dlaczego?

r e k l a m a

O czym jeszcze przeczytasz w nowym Tygodniku?

W numerze 9/2022 „Tygodnika Poradnika Rolniczego” znajdziecie wiele ciekawych artykułów i porad, m.in.:

  • wzrost cen gruntów ornych nabiera tempa,
  • w jaki sposób utrzymać w pionie jęczmień browarny,
  • jak z przygotowaniem TMR radzi sobie paszowóz z frezem,
  • jak oszczędzić na tuczu świń,
  • dlaczego państwo powinno promować polski chmiel,
  • jak rolnikom z Austrii udaje się rozwijać gospodarstwo w bardzo trudnych warunkach górskich,
  • jak 18-metrowy aplikator do gnojowicy sprawdza się w gospodarstwie Łukasza Sabaka.

Zamów bezpłatny numer Tygodnika Poradnika Rolniczego prosto do domu

Jeśli jeszcze nie znasz "Tygodnika Poradnika Rolniczego", to możesz go poznać za darmo. Wystarczy, że zamówisz bezpłatny egzemplarz próbny z dostawą prosto do domu. Co ważne – nie zapłacisz ani za Tygodnik, ani za dostawę, Po prostu chcemy, żebyś przekonał się jak bardzo TPR może pomóc Ci w gospodarstwie.

Żeby poznać za darmo "Tygodnik Poradnik Rolniczy" wystarczy wypełnić poniższy formularz. Na podany przez Ciebie adres wyślemy jeden numer naszego tygodnika.


Z oferty bezpłatnego egzemplarza można skorzystać raz na 12 miesięcy.

Administratorem Twoich danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o (PWR), ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Dane z formularza nie podlegają automatycznym decyzjom. Cele przetwarzania:(1)realizacja zamówienia, (2)marketing bezpośredni (wysyłka pocztowa) i (3) przekaz treści marketingowych i handlowych zgodnie z udzielonymi zgodami; w tym z użyciem profilowania, (4)badania rynku i opinii w zakresie dostarczanych treści; (5)zabezpieczenie roszczeń. Podstawa przetwarzania: (1) umowa (RODO art. 6 ust.1 lit b), (2,3,4,5) nasz uzasadniony interes (RODO art. 6 ust.1 lit f), którym jest promowanie oferty PWR i naszych Partnerów oferujących produkty/usługi dla branży rolniczej, poznanie Twojej opinii o dostarczanych treściach i zabezpieczenie roszczeń; Twoja zgoda na komunikację marketingową na telefon, e-mail, sms/mms. Informacje będą dostosowane do Twoich zainteresowań w oparciu o dane na temat Twojej działalności podane nam teraz i/lub w przyszłych kontaktach. Czas przetwarzania: zależnie od celu: przez czas trwania usługi, do odwołania zgody, lub złożenia sprzeciwu. Odbiorcy danych: firmy wspierające nas w realizacji ww. celów: świadczące usługi hostingowe, pocztowe, telekomunikacyjne bądź finansowe oraz podmioty uprawnione na podstawie przepisów prawa. Twoje prawa: zależnie od celu przetwarzania danych masz prawo dostępu do danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, prawo wycofania w każdym czasie każdej ze zgód bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Stwierdzając niezgodne z prawem przetwarzanie danych możesz złożyć skargę do Prezesa UODO. Kontakt z PWR: tel. 61 869 06 30, kontakt z Inspektorem Ochrony Danych email: daneosobowe@pwr.agro.pl, więcej informacji o danych osobowych w Polityce Prywatności

autor Kamila Szałaj

Kamila Szałaj

dziennikarka strony internetowej Tygodnika Poradnika Rolniczego

redaktor w zespole PWR Online, odpowiedzialna głównie za stronę www.tygodnik-rolniczy.pl

przeczytaj inne artykuły tego autora
r e k l a m a
r e k l a m a

Przeczytaj także

Wypadki rolnicze

Tragedia pod Rybnikiem: pociąg zderzył się z ciągnikiem, zginął rolnik

Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Rybniku doszło do tragicznego wypadku. Jak ustalili policjanci, kierujący ciągnikiem rolniczym wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg...

czytaj więcej

Makabryczny wypadek pod Rybnikiem. Ciągnik zmiażdżony przez pociąg. ZGINĄŁ 52-latek

Straszna tragedia w Chwałowicach, dzielnicy Rybnika. Pociąg towarowy zderzył się z ciągnikiem. Siła uderzenia była tak duża, że traktor został całkowicie zmiażdżony. Niestety, 52-letni traktorzysta nie żyje…

czytaj więcej

Analitycy: ceny nawozów azotowych będą rosły. A skorzysta na tym Rosja i to podwójnie

Agrochem Puławy, autoryzowany dystrybutor Grupy Azoty, od 28 stycznia nie zmienia swojego hurtowego cennika nawozów azotowych. Na ten cennik nie mają wpływu wprowadzone od 1 lutego obniżki podatku VAT na nawozy, ponieważ oferowane ceny są cenami netto. Brak podwyżek nie oznacza jednak, że rolnicy akceptują ich poziom. Niestety, zanosi się na to, że wiosną taniej jednak nie będzie. Minister rolnictwa zapowiedział 9 lutego podczas konferencji prasowej, iż jeżeli tylko Komisja Europejska wyrazi zgodę, natychmiast zostaną wprowadzone dopłaty do nawozów. Miałyby być przyznawane na zasadach analogicznych jak zwrot akcyzy zawartej w cenie paliwa rolniczego.

czytaj więcej

Najważniejsze tematy

r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)