Tygodnik Poradnik Rolniczy w nowej szacie, ale nadal po stronie rolnika
r e k l a m a
Partnerzy portalu

Tygodnik Poradnik Rolniczy w nowej szacie, ale nadal po stronie rolnika

16.09.2019autor: Paweł Mikos

Tygodnik Poradnik Rolniczy – największa w Polsce gazeta rolnicza – zmienia swój wygląd. Zmienił się logotyp oraz pierwsza strona. Tygodnik Poradnik Rolniczy będzie poruszać także nowe tematy. Jednak nadal będzie po stronie rolnika. 

Tygodnik Poradnik Rolniczy – z nowym logo i nową pierwszą stroną. 

Wraz z numerem 38/2019 „Tygodnik Poradnik Rolniczy” się zmienił, co widać choćby po pierwszej stronie. Staraliśmy się, aby była jeszcze atrakcyjniejsza, żeby nasz Czytelnik od razu skupił się na najważniejszym temacie, jaki przedstawiamy. 

Jednak zmiany nie kończą się na okładce. Zmienił się nasz logotyp, a za sprawą naszych Czytelników przyjął właśnie taki układ – bardzo wyraźny napis TPR na zielonym tle.
Od 2013 roku nasz znak rozpoznawczy ewoluował, ale nie ma się co dziwić, skoro chcieliśmy połączyć dwa niezależne niegdyś byty: „Poradnik Rolniczy” i „Tygodnik Rolniczy”. Od ponad 6 lat funkcjonujemy jako „Tygodnik Poradnik Rolniczy”. Sami często skrótowo mówimy na naszą gazetę TPR. Jak się okazało podczas rozmów z rolnikami, również nasi Czytelnicy coraz częściej stosują ten skrótowiec. Dlatego właśnie te trzy litery są tak wyeksponowane. 

Wiadomo, że „Tygodnik” musi mieć zielone logo. W końcu jest „rolniczy”. Najlepiej, żeby był to taki kolor jak zboże w maju. Taki symbol nadziei i wzrostu – powiedział nam jeden z Czytelników podczas tzw. badań fokusowych. 

Tygodnik Poradnik Rolniczy – największa w Polsce gazeta rolnicza – zmienia swój wygląd 

r e k l a m a

Nowe tematy w Tygodniku Poradniku Rolniczym 

Zmieniły się również paginy poszczególnych działów tematycznych, aby Czytelnik jeszcze łatwiej mógł odnaleźć najbardziej intersujące go tematy. 

„Tygodnik Poradnik Rolniczy” zmieni się także pod względem treści.
Czytelnicy będą mogli znaleźć więcej ciekawostek, jak chociażby „Liczba tygodnia” (w tym numerze na str. 7) czy powieść kryminalną. Do jej lektury zapraszamy w każdym numerze w dziale „Wieś i rodzina” (w numerze 38/2019 na str. 101). 

W przyszłych numerach będziemy również pisać więcej m.in. o drobnym inwentarzu, o odnawialnych źródłach energii, a w dziale „Wieś i rodzina” będziemy publikować też porady dotyczące mody i urody. 

 
Poznaj Tygodnik Poradnik Rolniczy


Aplikacja TPR News – wiadomości i porady dla rolników 

Wraz ze zmianami „Tygodnika” w druku chcemy też ułatwić czytanie naszych informacji i porad na inne sposoby. 

Dlatego przygotowaliśmy aplikację TPR News, którą można pobrać za darmo

Dzięki niej na swoim smartfonie nasz użytkownik będzie mógł na bieżąco czytać artykuły publikowane na stronie www.tygodnik-rolniczy.pl.
Więcej informacji o aplikacji TPR News i sposobach jej instalacji można znaleźć na naszej stronie www.tygodnik-rolniczy.pl/TPRnews.

 

Tygodnik Poradnik Rolniczy – zawsze po stronie rolnika

– Liczymy, że zmiany w „Tygodniku Poradniku Rolniczym” spodobają się naszym Czytelnikom i dzięki nim „Tygodnik” będzie dla jeszcze bardziej przyjazny rolnikom, zwłaszcza że staraliśmy się, aby były to zmiany wynikające z potrzeb i opinii wyrażonych przez wielu naszych Czytelników w ankietach. Jednak pomimo tych wszystkich zmian jedna rzecz na pewno się nie zmieni. Dalej przyświeca nam idea, zgodnie z którą „Tygodnik Poradnik Rolniczy” jest zawsze po stronie rolnika – mówi Ewelina Hahnel, brand manager naszej gazety. 

Czekamy na Państwa opinie i sugestie na temat zmian w „Tygodniku Poradniku Rolniczym” pod adresem redakcja@tygodnik-rolniczy.pl lub Redakcja „Tygodnika Poradnika Rolniczego”, ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań.         

 



Paweł Mikos 

autor Paweł Mikos

Paweł Mikos

redaktor strony internetowej „Tygodnika Poradnika Rolniczego”

Paweł Mikos –  redaktor strony internetowej „Tygodnika Poradnika Rolniczego”, specjalista z zakresu kwestii polityczno-społecznych wsi i odnawialnej energii

przeczytaj inne artykuły tego autora
r e k l a m a
r e k l a m a

Przeczytaj także

Jakie są największe różnice między rolnikami w poszczególnych regionach?

Co mają ze sobą wspólnego rolnicy z Małopolski i z okolic Szczecina? Jaka jest sytuacja finansowa gospodarstw rolnych w opinii rolników. Skąd gospodarze czerpią wiedzę na temat zmian w rolnictwie? To pytania jakie Instytut Rolnictwa i Rozwoju Wsi PAN zadał rolnikom.

czytaj więcej

Burza w Sejmie o zboże z Ukrainy. „Rolnicy stracili 10 mld zł. Kto na tym zarobił?”

Nie ustaje zamęt wokół zboża z Ukrainy, które trafiło na polski rynek i zdestabilizowało go. Do tego doszły jeszcze wiadomości o tym, że do polskich młynów miało trafić tzw. zboże techniczne zza wschodniej granicy. W Sejmie rozmowy na ten temat zdominowały obrady. Jakie stanowiska prezentowali politycy?

czytaj więcej

Przywrócenie cła na zboża z Ukrainy to dobre hasło, ale nie pomoże polskim rolnikom

Minister rolnictwa obiecał rolnikom, że będzie zabiegał o przywrócenie cła na zboża z Ukrainy. Ale potrwa to przynajmniej pół roku i będzie dotyczyć tylko pszenicy. Na pewno rolnicy nie skorzystają na "przywróceniu cła" na kukurydzę czy rzepak. Dlaczego?

czytaj więcej

Najważniejsze tematy

r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)