Kupujmy polskie produkty
r e k l a m a
Partnerzy portalu

Kupujmy polskie produkty

26.04.2020

Konsumenci wybierający w sklepie polskie produkty mleczarskie przyczyniają się do przetrwania polskich gospodarstw rolnych, przetwórców mleka, polskich przedsiębiorców.

Polski sektor mleczarski liczy na polskich konsumentów i ich świadome wybory podczas zakupów.

r e k l a m a

Kupujmy Polskie Produkty Mleczarskie!

Codziennie dostarczamy na rynek ok. 500 rodzajów zdrowych, świeżych, naturalnych i smacznych produktów.

Żebyśmy mogli zjeść twaróg, ser, jogurt, wypić mleko, kefir, delektować się kawą ze śmietanką, potrzebny jest trud wielu ludzi. Przede wszystkim rolników – producentów mleka, pracowników transportu, którzy dowożą mleko do mleczarni, pracowników dbających o wysoką jakość wyrobów mleczarskich. Jeśli w dzisiejszej, trudnej dla polskiej gospodarki sytuacji, docenimy ich pracę poprzez swoje wybory podczas zakupów, nadal będziemy cieszyć się wspaniałym smakiem polskich przetworów mleczarskich.

Kupujmy Polskie Produkty Mleczarskie!

Polscy konsumenci powinni wspierać krajowych przetwórców. Polskie Mleczarstwo produkuje wyroby najwyższej jakości, potrzebne w codziennej diecie, dla utrzymania zdrowia i wzmocnienia odporności.

Dbamy o polskiego konsumenta i o polskiego rolnika, który jest fundamentem bezpieczeństwa żywnościowego kraju.

Kupujmy Polskie Produkty Mleczarskie!

Krajowy Związek Spółdzielni Mleczarskich Zw. Rew. prowadzi coroczne badania konsumenckie na próbie 1000 osób. Według tych badań, tylko dla 63,3% konsumentów ważny jest kraj pochodzenia produktu mleczarskiego kupowanego w sklepie, a dla 38,8% region pochodzenia. Natomiast dla mieszkańców wsi jest to odpowiednio 70% i 47,7%. Myślę, że między innymi dlatego, iż mieszkańcy wsi, zdają sobie sprawę ile trudu kosztuje praca na roli i wyprodukowanie jednego litra mleka.

Kupujmy Polskie Produkty Mleczarskie!

Może po zakończeniu pandemii 100 procent konsumentów wybierze polskie, a także regionalne produkty mleczarskie.

Wspomagajmy polskie rolnictwo i polskie przetwórstwo.

Kupujmy Polskie Produkty Mleczarskie!
 
 
Waldemar Broś
Prezes Zarządu
Krajowego Związku
Spółdzielni Mleczarskich Zw. Rew.

Zdjęcie: Pixabay
r e k l a m a
r e k l a m a

Przeczytaj także

Aktualności

#Kupuj świadomie. Celebryci wspierają polskich rolników

Znani muzycy: Zenek Martyniuk, Radosław Liszewski i Krzysztof Cugowski postanowili wesprzeć kampanię #Kupuj świadomie #Produkt polski, którą realizuje ministerstwo rolnictwa i KOWR. W mediach społecznościowych zachęcają do zakupów żywności wytworzonych z rodzimych surowców. Nam udało się ustalić, że lista celebrytów i sportowców, którzy wezmą udział w akcji jest dużo dłuższa. I co  najważniejsze, zrobią to za darmo.

czytaj więcej

Burza w Sejmie o zboże z Ukrainy. „Rolnicy stracili 10 mld zł. Kto na tym zarobił?”

Nie ustaje zamęt wokół zboża z Ukrainy, które trafiło na polski rynek i zdestabilizowało go. Do tego doszły jeszcze wiadomości o tym, że do polskich młynów miało trafić tzw. zboże techniczne zza wschodniej granicy. W Sejmie rozmowy na ten temat zdominowały obrady. Jakie stanowiska prezentowali politycy?

czytaj więcej

Przywrócenie cła na zboża z Ukrainy to dobre hasło, ale nie pomoże polskim rolnikom

Minister rolnictwa obiecał rolnikom, że będzie zabiegał o przywrócenie cła na zboża z Ukrainy. Ale potrwa to przynajmniej pół roku i będzie dotyczyć tylko pszenicy. Na pewno rolnicy nie skorzystają na "przywróceniu cła" na kukurydzę czy rzepak. Dlaczego?

czytaj więcej

Najważniejsze tematy

r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)