ADOB liderem ryku nawozów dolistnych
r e k l a m a
Partnerzy portalu

ADOB liderem ryku nawozów dolistnych

11.01.2020autor: Marek Kalinowski

Jak wynika z badań wykonanych przez agencję badawczą Kynetec, nawozy dolistne firmy ADOB były w minionym sezonie ponownie produktami, po które rolnicy i ogrodnicy sięgali najczęściej.

Powierzchnia (SDV), na której zastosowano w Polsce nawozy ADOB wyniosła ponad 2 miliony hektarów.

Bardzo nas cieszy, że polscy plantatorzy doceniają jakość i innowacyjność naszych produktów i wybierają nawozy ADOB do nawożenia swoich upraw. Nasze flagowe produkty Basfoliar 2.0 36 Extra czy ADOB  Bor od lat cieszą się dużym zaufaniem i są stosowane na setkach tysięcy hektarów, praktycznie w każdym rejonie Polski – komentuje dr Błażej Chudziński, dyrektor handlowy w firmie ADOB.

Świadomy wybór klientów

Rolnicy i ogrodnicy coraz częściej zwracają uwagę na skład nawozu i jego formę chemiczną. Jak pokazują badania rynku, chętnie są wybierane nawozy, gdzie mikroelementy występują w postaci chelatów, jak np. Basfoliar 2.0 36 Extra.

W przypadku produktu Basfoliar 2.0 36 Extra użytkownicy z pewnością doceniają nie tylko chelatację mikroelementów biodegradowalnym czynnikiem chelatującym IDHA i ich łatwą oraz szybką dostępność dla roślin, lecz także innowacyjną technologię 2.0, która  poprawia przyswajalność składników pokarmowych przez rośliny i zwiększa efektywność działania nawozu. Dzięki tym cechom, Basfoliar 2.0 36 Extra to od lat numer jeden wśród nawozów wieloskładnikowych na polskim rynku – dodaje Jacek Nowakowski, dyrektor marketingu firmy ADOB.

r e k l a m a
Dr Błażej Chudziński, dyrektor handlowy w firmie ADOB
  • Dr Błażej Chudziński, dyrektor handlowy w firmie ADOB
Marek Kalinowski 
Źródło: ADOB, badania Kynetec: AgriInsight Polska Nawozy dolistne, 2019
Zdjęcie główne: Pixabay 
autor Marek Kalinowski

Marek Kalinowski

Zastępca redaktora naczelnego „Tygodnika Poradnika Rolniczego” i szef działu „Agroporady”

<p class="MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: medium; font-family: Cambria;">Zastępca redaktora naczelnego „Tygodnika Poradnika Rolniczego” i szef działu „Agroporady”.</p>

przeczytaj inne artykuły tego autora
r e k l a m a
r e k l a m a

Przeczytaj także

Dlaczego przed wiosennym nawożeniem warto zbadać zawartość azotu mineralnego w glebie?

Planując  wiosenne nawożenie azotem w  uprawach  ozimych oraz jarych bardzo ważne   jest dobre rozpoznanie właściwości stanowiska. Jednym z podstawowych wskaźników pozwalających oszacować wiosenne zasoby tego składnika  w glebie jest oznaczenie zawartości azotu mineralnego tzw. N-min w okresie wczesnej wiosny. Badania  te są  powszechnie wykonywane w okręgowych stacjach chemiczno-rolniczych.

czytaj więcej

Ciech podbija Rumunię

Dzięki przejęciu hiszpańskiego dostawcy środków ochrony roślin, firmy Proplan, Grupa CIECH jest dziś obecna ze swoją ofertą w ponad 50 krajach całego świata. Jednym z ważniejszych rynków, na którym CIECH rozwija swój biznes AGRO, jest Rumunia.

czytaj więcej

Turbo Pak – nowy fungicyd Syngenty przeciwko mączniakowi prawdziwemu zbóż i trwa

Syngenta na nowy sezon przygotowała do ochrony zbóż nowe kompletne rozwiązanie fungicydowe – Turbo Pak, będący połączeniem dwóch niezawodnych produktów: Tern 750 EC oraz Plexeo 60 EC.

czytaj więcej

Najważniejsze tematy

r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)