Maszyny New Holland szyte na miarę
r e k l a m a
Partnerzy portalu

Maszyny New Holland szyte na miarę

19.06.2020autor: dr Artur Jakubek

Marka New Holland udostępniła internetowy konfigurator maszyn. Dzięki niemu, nie ruszając się z domu, w kilku krokach można wybrać maszynę, doposażyć ją w potrzebne opcje i uzyskać indywidualną wycenę u lokalnego dilera.



Szeroki wybór maszyn

Ze względu na zróżnicowane warunki gospodarowania, rolnicy z różnych części świata potrzebują maszyn w różnorakich konfiguracjach. Z tego powodu marka New Holland wprowadziła internetowy konfigurator sprzętu. Obejmuje on wszystkie dostępne maszyny z kategorii: ciągniki, kombajny zbożowe, hedery, prasy, sieczkarnie samobieżne, lekkie maszyny budowlane, sprzęt towarzyszący i inne maszyny specjalistyczne.

Kilka kliknięć…

Menu konfiguratora zostało zaprojektowane, żeby krok po kroku prowadzić użytkownika przez szereg opcji. Rozpoczynając od wskazania segmentu produktów (kombajnu lub ciągnika), stopniowo przez wybór serii, modelu i wyposażenia dodatkowego. To wygodne rozwiązanie dla użytkownika, ponieważ nie ruszając się z domu może wybrać najbardziej odpowiednią dla swojego gospodarstwa maszynę i rozważyć wszystkie możliwe opcje wyposażenia. Przygotowane są także najczęściej wybierane warianty wyposażenia, a w przypadku niektórych modeli, system podpowiada, które produkty mogą ze sobą współpracować.

… i znamy cenę

W konfiguratorze są także podane ceny katalogowe netto. O ostateczną cenę wybranego sprzętu zawsze należy zapytać dilera, ponieważ ze względu na promocje może ona różnić się od kwoty podanej w cenniku.

Indywidualne wymagania klientów

- W dzisiejszych czasach Klienci koncentrują się na własnym zakresie działalności i chcą spersonalizować swoje maszyny zgodnie z ich konkretnymi wymaganiami. Po wysłuchaniu szczegółowych potrzeb naszych Klientów, postanowiliśmy udostępnić im konfigurator online, aby spełnić ich oczekiwania. W ten sposób Klienci mogą rozważyć wszystkie dostępne opcje, a jednocześnie utrzymać dotychczasowe relacje z lokalnym dilerem – mówi Łukasz Chęciński, Marketing Manager New Holland Agriculture Polska.

Wystarczy smartfon lub tablet

Co ważne, konfigurator jest zgodny z urządzeniami mobilnymi, więc swoją przyszłą maszynę można bez trudu wybrać przy pomocy smartfonu lub tabletu.

opr. aj

autor dr Artur Jakubek

dr Artur Jakubek

redaktor naczelny magazynu Profi

<p class="MsoNormal">redaktor naczelny magazynu „profi”</p>

przeczytaj inne artykuły tego autora
r e k l a m a
r e k l a m a

Przeczytaj także

Film profi: przekładnia DynamicCommand GSM2

Szukasz ciągnika, który oferuje różne tryby sterowania przekładnią? W profi 5-2020 sprawdziliśmy ciągnik T6.155 marki New Holland z przekładnią DynamicCommand. Elektroniczny system sterowania GSM2 sprawia, że przekładnia mechaniczna działa prawie tak samo, jak bezstopniowa AutoCommand. Chcesz zobaczyć? Zobacz film!

czytaj więcej

New Holland wprowadza kombajn hybrydowy CH7.70!

Crossover Harvesting to nazwa nowych kombajnów hybrydowych marki New Holland. Model CH7.70 z segmentu kombajnów średniej mocy łączy technologię OptiTresh z dwoma wzdłużnymi rotorami TwinRotor.

czytaj więcej

Oblicz straty kombajnu kalkulatorem New Holland

New Holland oferuje darmową aplikację, która po wprowadzeniu kilku kluczowych informacji obliczy straty ziarna generowane przez kombajn. Kalkulator strat ziarna przeznaczony jest do wszystkich użytkowników kombajnów zbożowych, niezależnie od jego marki.

czytaj więcej

Najważniejsze tematy

r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)