Tegoroczna Ferma w Łodzi odbędzie się online
r e k l a m a
Partnerzy portalu

Tegoroczna Ferma w Łodzi odbędzie się online

31.01.2021

Tegoroczne targi Ferma w Łodzi odbędą się w niecodziennej formie. Ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną, organizatorzy zdecydowali o zorganizowaniu targów w formie konferencji, w której uczestnicy będą mogli wziąć udział w sposób wirtualny.

Jak będą wyglądać wirtualne Targi FERMA 2021?

Targi FERMA 2021 w formie online to wyjście naprzeciw potrzebom profesjonalnych hodowców bydła, trzody chlewnej oraz drobiu, a także firm, które zajmują się dostarczaniem produktów i usług pomocnych w ich codziennej pracy. Przeniesienie targów i konferencji do sieci to szansa na wirtualne spotkanie fachowców, które ze względu na panującą pandemię nie mogło dojść do skutku w tradycyjnej formie – informują organizatorzy.

Podczas wirtualnych Targów FERMA 2021 hodowcy oraz zainteresowani będą mogli uczestniczyć w prelekcjach specjalistów, dotyczących najaktualniejszych problemów i zagadnień z branży rolniczej. Nie zabraknie też miejsca dla wystawców i producentów, którzy w tradycyjnej formie targów mieli okazję zaprezentować swoje usługi i produkty. W tym roku odwiedzający będą mieli okazję gościć na firmowych “stoiskach” za pośrednictwem sieci i dowiedzieć się, jaką ofertę przygotowały poszczególne firmy.

Kiedy odbędą się Targi Ferma 2021?

Wirtualne targi będą się odbywać przez cały miesiąc - od 1 do 28 lutego 2021, natomiast konferencja naukowo-techniczna na żywo, organizowana we współpracy z CDR Poznań oraz portalem Gospodarz.pl., odbędzie się w dniach 19-20 lutego.

Organizator DLG Agrofood zachęca wszystkie zainteresowane firmy do zgłaszania chęci uczestnictwa w wirtualnych targach FERMA, zaś zainteresowanych tematem hodowli bydła, trzody chlewnej i drobiu do uczestnictwa w targach. Więcej szczegółów na temat wydarzenia będzie można znaleźć na stronie: www.targiferma.com.pl
r e k l a m a
r e k l a m a

Przeczytaj także

Prezes SM Mlekovita: każdy litr mleka liczy się dla nas tak samo, nieważne z jakiego gospodarstwa pochodzi

– Był to dla nas bardzo dobry rok, wręcz rekordowy, bo zakończony najwyższymi obrotami w historii działania spółdzielni w wysokości 5,5 mld zł. Rekordowy był również eksport, który osiągnął wartość 1,3 mld zł. Wzrosła skala działania pod każdym względem, a więc mamy większy skup mleka, większą produkcję i sprzedaż - podsumowuje 2020 rok Dariusz Sapiński, prezes Spółdzielni Mleczarskiej Mlekovita.

czytaj więcej

Kuriozalne kary dla rolników za obciążanie pryzm kiszonkowych oponami. Polska Federacja interweniuje

Widok pryzm kiszonkowych pokrytych folią i starymi oponami nie jest w gospodarstwach mlecznych, ani niczym nowym, ani szczególnie zaskakującym. Zaskakuje za to kara, jaką może nałożyć na nieświadomego rolnika Główny Inspektorat Ochrony Środowiska za wykorzystanie zużytych opon bez wymaganego zezwolenia. Maksymalnie może ona bowiem wynosić aż 1 mln złotych!  

czytaj więcej

Jak wygląda najpiękniejsza mleczarnia świata?

W znanym z wielu zabytków niemieckim Dreźnie można zwiedzić mleczarnię, a dokładnie sklep, w którym na przełomie XIX/XX wieku dojono krowy i to na oczach klientów! Dresden Molkerei Gebrüder Pfund uznawana jest za najpiękniejszą mleczarnię na świecie.

czytaj więcej

Najważniejsze tematy

r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)