Bal hodowców z gwiazdami disco polo
r e k l a m a
Partnerzy portalu

Bal hodowców z gwiazdami disco polo

25.01.2020

To już piąta edycja balu pod nazwą „Impreza u szwagrów”, na którym bawiło się 340 osób, w tym głównie hodowcy bydła mlecznego z takich powiatów jak: miński, garwoliński i węgrowski, a więc dostawcy mleka do OSM Garwolin, SM Ryki, a także zakładu Hochland w Węgrowie. Tym razem bal odbył się w nowym lokalu – pałacu „Noce i Dnie” w Nowej Pogorzeli.

Głównym inicjatorem i organizatorem balu, obok rolnika i dostawcy mleka OSM Garwolin Rafała Adamca i dilera DeLaval Marcina Kuźniaka, jest Marcin Grzegrzułka – jeden z tytułowych szwagrów.

r e k l a m a
To młody hodowca bydła mlecznego, który we wsi Nowy Zglechów wraz z żoną Dianą utrzymuje 150 sztuk bydła, w tym 85 krów o średniej wydajności 9300 kg mleka. Biały surowiec dostarczają do Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Garwolinie. Marcin Grzegrzułka jest nie tylko członkiem zarządu Mazowieckiego Związku Hodowców Bydła i Producentów Mleka, ale także delegatem na walny zjazd przedstawicieli Polskiej Federacji Hodowców Bydła i Producentów Mleka, podobnie jak i delegatem na walne garwolińskiej spółdzielni mleczarskiej. Wśród uczestników balu obecny był także wiceprezes MZHBiPM Daniel Śliński.

Dobrze się bawią i pomagają

Bal miał też swój szczytny cel, podczas jego trwania zebrano aż 6455 zł na rehabilitację Basi Rogali – córeczki jednego z okolicznych hodowców, również dostawcy OSM Garwolin. Spośród uczestników rozlosowano kilka równorzędnych nagród w postaci samochodu Skoda z pełnym bakiem paliwa na weekend.

Tak uczestnicy balu bawili się podczas koncertu zespołu B-QLL
  • Tak uczestnicy balu bawili się podczas koncertu zespołu B-QLL
Zabawę poprowadził DJ Max T, zaś wyczekiwanym punktem programu przez wielu imprezowiczów były występy znanych zespołów disco polo takich jak: Top One, B-QLL oraz R-MAX. Finansowo organizację balu wsparli sponsorzy, wśród których byli: ABS, AgroFrankopol, Agro Partner Krajewski, Agrosimex, Agrolpasz, Aviva Ubezpieczenia, Agromix, Bioffid, Bank Spółdzielczy w Mińsku Mazowieckim, Cargill, Carsed Stojadła, Cid  Lines, DeLaval, DSV Polska, Dach-Pol Dekarze i Spółka, Farm-Wet, Farmer, Farmsaat, Innvigo, Josera, Kancelaria Biuro Rachunkowe Krystyna Chojnowska, MCHiRZ Łowicz, Mar-Bud, Metal-Trans, OSM Garwolin, PFHBiPM, Polmass, Pionieer, PH Czajka Miastków Kościelny, Skład opału i nawozów-Mariusz Zawolski, Trauw Nutrition, Timac oraz Tasomix.

Organizatorzy balu: Marcin Grzegrzułka, Rafał Adamiec i Marcin Kuźniak wraz ze sponsorami balu oraz wiceprezesem MZHBiPM Danielem Ślińskim
  • Organizatorzy balu: Marcin Grzegrzułka, Rafał Adamiec i Marcin Kuźniak wraz ze sponsorami balu oraz wiceprezesem MZHBiPM Danielem Ślińskim
Andrzej Rutkowski
Zdjęcia: Andrzej Rutkowski

 
r e k l a m a
r e k l a m a

Przeczytaj także

Bal Świętokrzyskiego Związku Hodowców Bydła w szczytnym celu

Rolnicy ze Świętokrzyskiego Związku Hodowców Bydła doskonale bawili się na balu, który odbył się 22 lutego w Hotelu Grafit w Kostomłotach Pierwszych pod Kielcami. Do zabawy zagrzewał wszystkich zespół Quatro i nie wziął za to ani złotówki, grając charytatywnie, podobnie jak i wszyscy uczestnicy, bo każdy wrzucił mniej lub więcej do szklanej konwi na hospicjum oraz dom dziecka.

czytaj więcej

23 urodziny Klubu Hodowców Bydła „Krasula”

W pierwszą sobotę lutego br. w Sali Łabędzi Dwór w Żelechowie odbył się karnawałowy bal członków Klubu Hodowców Bydła „Krasula”, w którym uczestniczyło ponad 200 osób. Podczas uroczystości obchodzono 23 rocznicę powstania „Krasuli”. W związku z tym, nie mogło zabraknąć urodzinowego tortu.

czytaj więcej

Mazowiecki Związek Hodowców Bydła i Producentów Mleka służy i wspiera hodowców

W ostatnich latach w Mazowieckim Związku Hodowców Bydła i Producentów Mleka zaszły duże zmiany – i to nie chodzi tylko o zmiany personalne, ale o działanie na rzecz członków. Bo jak podkreślił jego prezes, Waldemar Plantowski, związek musi dawać hodowcom profity z członkostwa, a nie tylko pobierać składki i nic nie robić. Inaczej nie będzie się rozwijał i pozyskiwał młodych chętnych do aktywnego działania.

czytaj więcej

Najważniejsze tematy

r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)