Lemken wprowadza do oferty rozsiewacze nawozu!
r e k l a m a
Partnerzy portalu

Lemken wprowadza do oferty rozsiewacze nawozu!

19.09.2019autor: dr Artur Jakubek

Od listopada 2019 roku Lemken wprowadza do oferty rozsiewacze nawozu. To wynik współpracy z francuskim producentem maszyn – Sulky. Gama rozsiewaczy Lemken obejmie 3 serie z łącznie 5 modelami. Maszyny będą sprzedawane w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, krajach Beneluksu, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Polsce. 



Niebieskie rozsiewacze od listopada

Do targów Agritechnica 2019 pozostało niespełna dwa miesiące, a Nicola Lemken i Julien Burel ogłosiły partnerstwo handlowe między swoimi firmami. Od listopada 2019 roku firma Lemken rozszerzy portfolio produktów i zaoferuje rozsiewacze nawozów Sulky we własnym, niebieskim kolorze. Asortyment obejmuje trzy serie z łącznie pięcioma modelami rozsiewaczy. Maszyny będą dostepne w Niemczech, Austrii, Szwajcarii, krajach Beneluksu, Irlandii, Wielkiej Brytanii i Polsce.

Trzy serie, pięć modeli

Trzy serie rozsiewaczy: Spica, Tauri i Polaris mają pojemność od 900 do 4000 litrów i szeroki wybór opcji sterowania, od wersji podstawowej do zaawansowanego sterowania za pomocą ISOBUS. Nowe rozsiewacze nawozów spełniają rygorystyczne wymagania dotyczące precyzji aplikacji. Jak zapewnia producent, łatwe do wykonania regulacje maszyny zapewniają ekonomiczne stosowanie nawozu. Rozsiewacze Lemken uzupełniają istniejącą ofertę firmy w zakresie uprawy roli, siewu i pielęgnacji roślin.

Partnerstwo firm Lemken i Sulky

Lemken i Sulky dążą do silnego partnerstwa z korzyścią dla obu firm. Podczas gdy Lemken jest w stanie znacznie zwiększyć swoje znaczenie rynkowe dzięki nowemu segmentowi produktów, zaś Sulky osiąga optymalne wykorzystanie swoich zakładów produkcyjnych. Są to ważne czynniki dla obu marek, jeśli mają pozostać silni i niezależni, a jednocześnie zapewniają wartość dodaną dilerom i rolnikom.
Zarówno Lemken, jak i Sulky, to firmy rodzinne, które łączą wspólne cele i wartości. Obie firmy koncentrują się na opracowywaniu innowacyjnych technologii, które są dostosowane do aktualnych potrzeb rolników. 

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy i jesteśmy przekonani, że pozwoli nam to jeszcze lepiej wspierać naszych klientów. Optymalnie zharmonizowane procesy, od uprawy ścierniska po nawożenie, zapewniają rolnikom wyraźne korzyści ekonomiczne i rolnicze. Ponadto rolnicy mogą przez cały czas polegać na profesjonalnym serwisie Lemken – powiedziała Nicola Lemken, udziałowiec i członek zarządu.

opr. aj
fot. firmowe
autor dr Artur Jakubek

dr Artur Jakubek

redaktor naczelny magazynu Profi

<p class="MsoNormal">redaktor naczelny magazynu „profi”</p>

przeczytaj inne artykuły tego autora
r e k l a m a
r e k l a m a

Przeczytaj także

Testy ciągników

Test profi: Valtra T 254 Versu

Valtra wykonała ogromny skok dzięki nowej serii T – nie tylko pod względem wzornictwa. Teraz mamy „fina” z nowym podłokietnikiem SmartTouch w teście topowego modelu T 254 Versu.

czytaj więcej
Testy ciągników

Przypominamy test profi: Arbos 5130 Global

Downsizing, czyli zmniejszanie pojemności silnika przy jednoczesnym zwiększaniu jego mocy trafił również do rolnictwa. W tę konwencję wpisuje się 3,4-litrowy silnik Kohlera w ciągniku Arbos 5130 Global, który osiąga, a nawet przekracza, moc 136 KM. Sprawdziliśmy go podczas jesiennej orki.

czytaj więcej

Nova - samojezdny Lemken

Nova 14 wieńczy program opryskiwaczy polowych marki Lemken.

czytaj więcej

Najważniejsze tematy

r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)