Rolnik spod Międzyrzeca Podlaskiego wygrał przyczepę Pronaru
r e k l a m a
Partnerzy portalu

Rolnik spod Międzyrzeca Podlaskiego wygrał przyczepę Pronaru

07.04.2021autor: Jan Beba

Biznes krajowy popieram i Pronar wybieram – to hasło, dzięki któremu Robert Kawęcki, 42-letni rolnik z woj. lubelskiego został zwycięzcą konkursu Jeśli przyczepa, to Pronar. Nagrodą główną była warta ponad 50 tys. zł przyczepa rolnicza PT606.

Warunki uczestnictwa były bardzo proste – każdy, kto zakupił maszyny marki Pronar musiał wypełnić krótki formularz, wpisując w nim wymyślone przez siebie hasło reklamowe związane z firmą lub jej produktami. Te następnie oceniała powołana w tym celu Kapituła Konkursowa. Ostateczny wybór padł na hasło Biznes krajowy popieram i Pronar wybieram zaproponowane przez Roberta Kawęckiego z miejscowości Strzakły w gm. Międzyrzec Podlaski. Tym samym został on właścicielem ufundowanej przez zarząd Pronaru przyczepy PT606.

– Nagroda o tak dużej wartości była nie tylko zachętą do zakupu maszyn, ale również formą podziękowania tym, dzięki którym od kilkunastu lat jesteśmy liderem rynku przyczep, a więc przede wszystkim rolnikom. Zdecydowana większość napływających zgłoszeń pochodziła od osób, które zaufały nam już wcześniej, co daje szczególnie powody do radości. Podobnie jak kreatywność uczestników, która sprawiła, że ostateczny wybór laureata nagrody głównej niemal do ostatniej chwili pozostawał niewiadomą – mówi Marcin Nowotka, dyrektor ds. handlu i marketingu Pronaru.

Robert Kawęcki swoją przygodę z Pronarem rozpoczął już wiele lat temu – nie licząc wygranej właśnie przyczepy posiada już dwie inne oraz rozrzutnik tej marki. Na co dzień prowadzi blisko 20-hektarowe gospodarstwo rodzinne wyspecjalizowane w hodowli drobiu ekologicznego. Zwycięzca odebrał już list gratulacyjny podpisany przez Sergiusza Martyniuka, prezesa Pronaru. Przekazanie przyczepy nastąpi podczas zaplanowanego na maj uroczystego otwarcia hali i terenów wystawowych Pronaru w Siemiatyczach.

Będąca nagrodą główną przyczepa PT606 to jeden z najbardziej popularnych modeli kupowanych przez polskich rolników. Ta trójstronna wywrotka dwuosiowa o ładowności 6 ton posiada skrzynię ładunkową przystosowaną do transportu europalet, dzięki czemu doskonale sprawdza się nie tylko  gospodarstwach rolnych, ale również np. w firmach komunalnych. Egzemplarz maszyny, który trafi do laureata został dodatkowo doposażony w nadstawy zwiększające jej objętość, rolowaną plandekę ze stelażem i balkonem do jej obsługi oraz rynnę szybra zsypowego.

Pozostałe 36 innych, wartościowych nagród wkrótce trafi do pozostałych laureatów z terenu całego kraju. Poza przyczepą ufundowano również 36 innych nagród: rowery, myjki ciśnieniowe, tablety, wkrętarki oraz loty widokowe szybowcami należącymi do floty lotniczej Pronaru.

autor Jan Beba

Jan Beba

<p>redaktor „top agrar Polska”, specjalista w zakresie techniki rolniczej.</p>

przeczytaj inne artykuły tego autora
r e k l a m a
r e k l a m a

Przeczytaj także

HIT! Kozy uczą ludzi surfowania na desce [FILM]

Kozy są inteligentnymi i sprytnymi stworzeniami. A jak się okazuje, są także doskonałymi surferami. W jednej ze szkół surfowania kozy towarzyszą uczniom na deskach na oceanie. Jak dokładnie funkcjonuje kozia szkoła surfowania?

czytaj więcej

Pronar zdobywa rynki…

… rośnie sprzedaż przyczep w Niemczech.

czytaj więcej
Aktualności branżowe

Stihl – rośnie segment aku

Aku – czyli napęd z baterii ładowanych elektrycznie – to hasło przewodnie firmy Stihl na kolejne lata. 

czytaj więcej

Najważniejsze tematy

r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)