OSM w Łowiczu otworzyła nową hurtownię spożywczo-przemysłową. Co na to dostawcy?
r e k l a m a
Partnerzy portalu

OSM w Łowiczu otworzyła nową hurtownię spożywczo-przemysłową. Co na to dostawcy?

29.08.2020autor: Dorota Kolasińska

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu otworzyła hurtownię spożywczo-przemysłową obok zakładu. Klienci mogą już robić zakupy. 

26 sierpnia br. OSM w Łowiczu otwarcie kolejnej inwestycji, przyzakładowej hurtowni spożywczo-przemysłowej. Uroczyste przecięcie wstęgi odbyło się w obecności prezes zarządu Iwony Grzybowskiej w towarzystwie wiceprezesa Łukasza Siewierskiego i przewodniczącego rady nadzorczej Tomasza Chądzyńskiego.

Pierwsi klienci już mogą zaopatrywać się w nowym sklepie. Jak informuje OSM w Łowiczu hurtownia jest nowoczesna, przestronna i oferuje szeroki asortyment – produkty nabiałowe OSM w Łowiczu, produkty spożywcze, artykuły chemiczne i higieniczne, środki czystości. 

Hurtownia napewno będzie teraz bardziej dostępna dla rolników niż wcześniej. Poprzednia znajdowała się na ulicy Blich, w zupełnie innym miejscu, około 1-2 km dalej. Teraz znajduje się w zmodernizowanym budynku starego serwisu. Wielu rolników chciało robić większe zakupy w hurtowni i przy okazji załatwić inne sprawy, na przykład kupić paszę. Teraz jest to łatwiejsze, bo jest po prostu szybciej i wygodniej. Jest duży parking, można spokojnie znaleźć miejsce, wypakować towar z wózka do samochodu. W jednym miejscu w promieniu 100-300 m można załatwić wiele rzeczy. Wcześniej ludzie zamiast jechać do sklepu firmowego, jeśli już musieli ruszyć do miasta, woleli jechać do marketu – tłumaczy jeden z dostawców mleka do OSM w Łowiczu. 
Ponadto dostawcy mleka mają w rabat na produkty sprzedawane w hurtowni, a są to nie tylko produkty mleczarskie. 

– Dużym plusem jest rozliczenie za zakupy w ramach faktury za mleko, podobnie jak za pasze, wizyty u zakładowego lekarza weterynarii itd., wielu osobom to pasuje. Zasadniczo wiele nie oszczędzamy, ale serce tak nie boli, jak fizycznie nie wydajesz  pieniędzy. Było potrzebne odświeżenie tej hurtowni, bo w starym sklepie rosła liczba dostępnych asortymentów, zaczęło się robić ciasno. Był wolny budynek po starym serwisie, więc uważam, że inwestycja, jak najbardziej trafiona – mówi jeden z dostawców mleka do Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Łowiczu. 

dkol
Fot mleczarnia.lowicz.pl
autor Dorota Kolasińska

Dorota Kolasińska

<p>redaktor portalu topagrar.pl i działu top bydło, zootechnik, specjalista w zakresie hodowli bydła mięsnego i mlecznego</p>

przeczytaj inne artykuły tego autora
r e k l a m a
r e k l a m a

Przeczytaj także

Aktualności branżowe

Mleczne stypendia Spomleku

Pięcioro uczniów z Technikum Przetwórstwa Mleczarskiego w Zespole Szkół Rolniczych w Woli Osowińskiej  z woj. lubelskiego odebrało stypendia ufundowane przez Mleczarnię Spomlek. 

czytaj więcej
Aktualności branżowe

Ogólnopolski Ranking Najlepszych Spółdzielni Mleczarskich rozstrzygnięty!

Grupa Mlekovita, zajęła 1. miejsce w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Spółdzielni Mleczarskich. Ranking przygotowała redakcja „Strefy Gospodarki”, dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”. Kto zdobył kolejne miejsca? 

czytaj więcej
Bydło mleczne

Atak watahy wilków w woj. warmińsko-mazurskim

Niewykluczone, że pod Bisztynkiem grasuje wataha wilków. Jeden z tamtejszych rolników zastał na pastwisku szczątki 250 kg byczka. W stadzie brakuje w sumie 3 szt. bydła.

czytaj więcej

Najważniejsze tematy

r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)