Kontakt - portal agrarlex.pl
r e k l a m a
Partnerzy portalu

Kontakt

Wszystkie informacje kontaktowe znajdują się poniżej

Dane kontaktowe do redakcji
tel. 61 869 06 01
e-mail: redakcja@agrarlex.pl

Właścicielem serwisu jest:
Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o.
KRS 0000101146, NIP 778-01-64-903,
ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań,

MBWUpmEH

555

Autorzy

Redakcja Agrarlex

Redakcja Agrarlex dostarcza rolnikom informacje o nowościach i zmianach w prawie, m.in. w prawie rolnym i podatkach. W ramach serwisu będziemy też dostarczać odpowiedzi na pytania przesłane od użytkowników serwisu: rolników i osób związanych z branżą agro.

Szeroko rozumiany sektor agrobiznesu: rolnicy, plantatorzy owoców i warzyw, organizacje i związki rolnicze etc. może poczuć, że prawo jest bliżej rolnika.

Serwis Agrarlex ma zapewnić użytkownikom specjalistyczną wiedzę, prosto przekazaną, przy wsparciu naszej redakcji i współpracujących z nią specjalistów.

Inne

Reklama & Media Solutions

Dane osobowe

Anna Szczęsna-Mazur
Inspektor ochrony danych osobowych

e-mail: iod@pwr.agro.pl

Zgłoszenia dotyczące danych osobowych
email: daneosobowe@pwr.agro.pl

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Napisz do nas
Administratorem Twoich danych jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o (dalej: PWR/my), z siedzibą pod adresem: ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Twoje dane przetwarzane są w następujących celach: zapewnianie bezpieczeństwa wprowadzanym i przesyłanym przez Ciebie za pomocą formularzy danym osobowych, zapewniania pełnej funkcjonalności strony internetowej, jej responsywności i interoperacyjności – do momentu zakończenia ich przesyłania; analityka i statystyka ruchu na stronie internetowej; realizacja marketingu usług własnych, badanie poziomu zadowolenia z jakości działania strony internetowej, rozpatrywanie reklamacji związanych z nieprawidłowym działaniem strony internetowej; udzielanie odpowiedzi na zgłaszane zapytania; obsługa, dochodzenie i obrona przed wzajemnymi roszczeniami; zapobieganie czynom zabronionym; Wymienione cele stanowią nasz prawnie uzasadniony interes (art. 6 ust.1 lit f RODO). Jeśli wyrazisz zgody marketingowe będziemy mogli realizować przekaz marketingowy i handlowy wybranymi przez Ciebie kanałami na podane przez Ciebie dane kontaktowe (art.6 ust.1 lit a RODO). Posiadając informacje o prowadzonej przez Ciebie działalności nasz przekaz będziemy mogli dopasować do Twoich potrzeb. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo: dostępu do Twoich danych, ich sprostowania, ograniczenia przetwarzania, wyrażenia sprzeciwu, przenoszenia, prawo wycofania w każdym czasie każdej ze zgód bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania przed jej wycofaniem, prawo żądania usunięcia danych. Stwierdzając niezgodne z prawem przetwarzanie danych możesz złożyć skargę do Prezesa UODO (Warszawa, ul. Stawki 2). Jeśli masz jakiekolwiek pytania zawsze możesz skontaktować się z nami na adres email: daneosobowe@pwr.agro.pl, lub z wyznaczonym przez PWR inspektorem ochrony danych na adres: iod@pwr.agro.pl. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych dostępne są pod adresem: https://www.pwr.agro.pl/rodo/jestem-uzytkownikiem-serwisow-pwr

Lokalizacja

Najważniejsze tematy

r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)