Kontakt - portal agrarlex.pl
r e k l a m a
Partnerzy portalu

Kontakt

Wszystkie informacje kontaktowe znajdują się poniżej

Dane kontaktowe do redakcji
tel. 61 869 06 01
e-mail: redakcja@agrarlex.pl

Właścicielem serwisu jest:
Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o.
KRS 0000101146, NIP 778-01-64-903,
ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań,

Autorzy

Redakcja Agrarlex

Redakcja Agrarlex dostarcza rolnikom informacje o nowościach i zmianach w prawie, m.in. w prawie rolnym i podatkach. W ramach serwisu będziemy też dostarczać odpowiedzi na pytania przesłane od użytkowników serwisu: rolników i osób związanych z branżą agro.

Szeroko rozumiany sektor agrobiznesu: rolnicy, plantatorzy owoców i warzyw, organizacje i związki rolnicze etc. może poczuć, że prawo jest bliżej rolnika.

Serwis Agrarlex ma zapewnić użytkownikom specjalistyczną wiedzę, prosto przekazaną, przy wsparciu naszej redakcji i współpracujących z nią specjalistów.

Inne

Reklama & Media Solutions

Dane osobowe

Anna Szczęsna-Mazur
Inspektor ochrony danych osobowych

e-mail: iod@pwr.agro.pl

Zgłoszenia dotyczące danych osobowych
email: daneosobowe@pwr.agro.pl

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Napisz do nas
Administratorem danych osobowych przekazanych w formularzu jest Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. (dalej PWR/my) z siedzibą w Poznaniu przy ul. Metalowej 5. Dane przekazane w formularzu będą przetwarzane w oparciu o uzasadniony interes PWR (art. 6 ust. 1 lit f RODO), którym jest udzielenie odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pomocą formularza kontaktowego i zabezpieczenie roszczeń. Dane te będą przetwarzane do momentu załatwienia sprawy, której dotyczyła wiadomość i zabezpieczenia roszczeń o ile wystąpią. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych masz prawo...
Rozwiń

Lokalizacja

r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone
Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.topagrar.pl jest zabronione.