Jak ustawić maszyny do zbioru zielonek i zyskać więcej paszy?
r e k l a m a
Partnerzy portalu

Jak ustawić maszyny do zbioru zielonek i zyskać więcej paszy?

11.05.2021autor: Paweł Mikos

Na jakiej wysokości ciąć trawę? Jak ustawić kosiarkę dyskową? Jak wykonać renowacje łąki na glebie torfowe? Jakie mieszanki roślin pastewnych wysiać, aby mieć więcej paszy?  To pytania rolników do ekspertów, którzy odpowiedzą nie podczas webinarium TPR „Jak pozyskać zapas pasz objętościowych?”

Jak zwiększyć zapas pasz objętościowych dla krów? Webinarium TPR i Elity Dobrego Hodowcy

Tygodnik Poradnik Rolniczy oraz Elita Dobry Hodowca, czasopismo dla hodowców bydła mlecznego organizują wspólnie webinarium dotyczące pozyskiwania jak najlepszej jakościowo paszy objętościowej dla krów. Nasze seminarium odbędzie się już w najbliższy czwartek 13 maja.

Do dyskusji na ten temat zaprosiliśmy dwóch ekspertów:

  • Jerzego Trościanko, Menedżera produktu i handlu w DSV Polska,
  • Artura Szymczaka, Dyrektora Zarządzającego w KUHN – Maszyny Rolnicze.

Zaproszeni eksperci przedstawia własne prezentacje dotyczące odpowiedniego przygotowania maszyn do zbioru paszy o wysokiej jakości oraz dostępnych mieszankach roślin pastewnych, które pozwolą na zwiększenie ilości pasz objętościowych, zwłaszcza w okresach suszy.
Ekspertom zadamy także wiele pytań od naszych Czytelników – można je zadawać podczas rejestracji.

r e k l a m a

Oglądaj na żywo lub kiedy chcesz i zadaj pytania ekspertom

Webinarium „Jak zwiększyć zapas pasz objętościowych?” odbędzie się w czwartek 13 maja 2021 rok o godz. 10.00.
Udział w tym seminarium jest bezpłatny. Ale już teraz warto się zarejestrować, aby wziąć w nim udział. Zwłaszcza, że w formularzu zgłoszeniowym można już zadać ważna dla Państwa pytania. Te najciekawsze zadamy podczas webinarium naszym ekspertom.

Żeby się zarejestrować wystarczy wypełnić formularz na poniższej stronie:

Webinarium TPR: Jak zwiększyć zapas pasz objętościowych?

Webinarium TPR: Jak zwiększyć zapas pasz objętościowych?

Paweł Mikos

autor Paweł Mikos

Paweł Mikos

redaktor strony internetowej „Tygodnika Poradnika Rolniczego”

Paweł Mikos –  redaktor strony internetowej „Tygodnika Poradnika Rolniczego”, specjalista z zakresu kwestii polityczno-społecznych wsi i odnawialnej energii

przeczytaj inne artykuły tego autora
r e k l a m a
r e k l a m a

Przeczytaj także

Jak zwiększyć zapas pasz objętościowych w gospodarstwie mlecznym?

Zyski z produkcji mleka w dużym stopniu zależą od jakości pasz jakimi rolnik skarmia krowy. Jak zatem należy zakładać i pielęgnować użytki zielone? Kiedy i jak najlepiej przeprowadzić zbiór zielonek? Jakie są alternatywne do pozyskania pasz objętościowych? Odpowiedzi na te pytania każdy rolnik będzie mógł uzyskać podczas kolejnego szkolenia TPR „Ekspert radzi”.

czytaj więcej

Jak wykorzystać pielniki do zwalczania chwastów w rolnictwie?

Wycofywanie kolejnych substancji aktywnych oraz wymagania nakładane przez Zielony Ład powodują, że rolnicy, w tym plantatorzy warzyw i owoców miękkich będą musieli częściej wybierać mechaniczne zwalczanie chwastów. Jak w praktyce wygląda wykorzystywanie pielników w gospodarstwach?

czytaj więcej

Jakim komponentem paszowym rolnicy zastąpili śrutę rzepakową i sojową?

Jolanta i Krzysztof Oleszczukowie nie wiązali swojej przyszłości z rolnictwem. Pan Krzysztof przez kilka lat pracował zawodowo, a tylko w wolnym czasie pomagał w gospodarstwie. Praca wiązała się z częstymi i długimi wyjazdami, hodowca postanowił z niej zrezygnować i w pełni poświęcić się rodzinie i gospodarstwu.

czytaj więcej

Najważniejsze tematy

r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)