ANWIL wyróżniony złotym medalem IFA
r e k l a m a
Partnerzy portalu

ANWIL wyróżniony złotym medalem IFA

02.01.2021autor: Marek Kalinowski

Międzynarodowe Stowarzyszenie Nawozowe (International Fertilizer Association) doceniło Anwil, włocławską spółkę z Grupy ORLEN za aktywną postawę oraz odpowiedzialny wpływ, jaki wywiera na otoczenie. Złoty medal IFA ANWIL otrzymał już drugi rok z rzędu.

Złoty medal IFA dla Anwilu za odpowiedzialne podejście do środowiska

– Troska o najwyższą jakość, bezpieczeństwo procesowe i odpowiedzialne podejście do kwestii środowiskowych w procesie produkcji jest dla nas jedną z naczelnych zasad, których permanentnie przestrzegamy. Świadczą o tym podejmowane przez nas działania, a złoty medal IFA jest tego potwierdzeniem. To dla nas ważne, szczególnie w kontekście realizowanej inwestycji – budowy trzeciej linii nawozowej. Już niebawem nasze zdolności produkcyjne wzrosną o połowę, a jakość nowo oferowanych nawozów będzie zgodna z najwyższymi standardami dotyczącymi zarówno produktu końcowego, jak i poszczególnych etapów jego powstawania z poszanowaniem środowiska, w którym funkcjonujemy – powiedziała Agnieszka Żyro, prezes zarządu Anwil.

r e k l a m a

Anwil działa w europejskich i światowych stowarzyszeniach producentów nawozów

Spółka chemiczna z Grupy ORLEN dołączyła do członków International Fertilizer Association w 2018 r., do której grona należą również organizacje badawcze, naukowe i edukacyjne, koncentrujące swoje działania na kwestiach związanych z produkcją roślinną. Włocławska spółka jest także członkiem Fertilizer Europe (Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Nawozów). Dzięki przynależności do takich międzynarodowych organizacji branżowych ANWIL jest aktywnym uczestnikiem dyskusji na temat przyszłości światowego rynku nawozowego, bezpieczeństwa żywnościowego oraz działań edukacyjnych związanych z odżywianiem roślin.

Złoty medal IFA
  • Złoty medal IFA


Marek Kalinowski za informacją ANWIL S.A.
Zdjęcie: Marek Kalinowski

autor Marek Kalinowski

Marek Kalinowski

Zastępca redaktora naczelnego „Tygodnika Poradnika Rolniczego” i szef działu „Agroporady”

<p class="MsoNormal" style="margin: 0cm 0cm 0.0001pt; font-size: medium; font-family: Cambria;">Zastępca redaktora naczelnego „Tygodnika Poradnika Rolniczego” i szef działu „Agroporady”.</p>

przeczytaj inne artykuły tego autora
r e k l a m a
r e k l a m a

Przeczytaj także

Grupa Azoty po raz kolejny uzyskała dobre wyniki

W III kwartale 2020 roku Grupa Azoty odnotowała zysk netto na poziomie 41 mln zł. Był to kolejny kwartał, w którym wyraźnie widać pozytywny wpływ dywersyfikacji biznesu na wyniki finansowe Grupy Azoty.

czytaj więcej

Jakimi sposobami walczyć ze zgnilizną twardzikową w rzepaku?

Przy powszechnej odporności najnowszych odmian rzepaku na suchą zgniliznę kapustnych, to zgnilizna twardzikowa wyrasta na główny problem.

czytaj więcej

Użytki zielone a odchwaszczanie. Kiedy i na jakich zasadach są one dopuszczalne?

Chwasty są jedną z głównych przyczyn degradacji i skrócenia okresu użytkowania porostu. Dlatego warto zapobiegać kompensacji chwastów stanowiących w zebranej paszy balast i w pierwszej kolejności robić to metodami agrotechnicznymi.

czytaj więcej

Najważniejsze tematy

r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)