Case IH, New Holland i Steyr na cyfrowych targach Youniverse
r e k l a m a
Partnerzy portalu

Case IH, New Holland i Steyr na cyfrowych targach Youniverse

09.04.2021autor: Jan Beba

Należące do koncernu CNH Industrial marki Case IH, New Holland i Steyr zapraszają rolników na pierwsze cyfrowe targi rolnicze Youniverse. Dzięki temu w odmiennej rzeczywistości z innej perspektywy można spojrzeć na na najnowsze technologie i produkty.

Internetowa wystawa trwa od 9 do 18 kwietnia 2021 r. Podczas tego 10-dniowego wydarzenia rolnicy oraz szersza publiczność będą mogli eksplorować świat wybranej marki oraz „spotykać się” ze specjalistami z branży.

Bliżej maszyn
Case IH, New Holland i Steyr na cyfrowych targach Youniverse

Zarejestrowani na stronie internetowej www. youniverse.cnhindustrial.com uczestnicy będą mogli wchodzić w interakcje z wybranymi produktami w scenerii przedstawiającej gospodarstwo rolne, uzyskując dostęp do szerokiego wachlarza multimedialnych treści, symulacji 3D oraz kompletnych szczegółów maszyn. Pozostałe produkty będą prezentowane w dedykowanej strefie wystawienniczej w wirtualnym świecie Youniverse danej marki, w której zapewniony będzie kompletny dostęp do informacji.

Case IH, New Holland i Steyr na cyfrowych targach Youniverse

r e k l a m a

Z platformy Youniverse będzie można korzystać na wszystkich komputerach, tabletach i urządzeniach mobilnych, a wykorzystuje ona imponującą technologię prezentacji i dedykowaną aplikację, więc użytkownicy będą mogli „łączyć się” i rozwijać wspólne sieci. Będą mogli też nawiązać kontakt z dealerami i specjalistami oraz poznać ekspertów z branży i innych rolników. Darmowa rejestracja na stronie youniverse.caseih.com.

Nowości trzech marek

W przypadku marki New Holland w interaktywnym środowisku gospodarstwa rolnego dostępnych będzie ponad 20 maszyn oraz największe nowości: prasa Big Baler 1290 w wersji z pakowaczem, kombajn CH7.70 Crossover Harvesting, ciągnik T6.160 Dynamic CommandTM, ładowarki kołowe W170D oraz nowa gama maszyn towarzyszących. W tej strefie znajdować się będą także: rekordzista – kombajn CR10.90 Revelation, ciągnik T7.315 Heavy-Duty oraz zasilany metanem ciągnik T6.180, które dołączą do świata marki New Holland w dalszej części roku.

Case IH, New Holland i Steyr na cyfrowych targach Youniverse

Case IH zamierza skupić swoją uwagę na ostatnich produktach, takich jak ciągniki Quadtrac AFS Connect i Puma CVXDrive czy kombajny Axial-Flow oraz prasa LB436 HD, które zostaną przedstawione w formie specjalnych prezentacji trójwymiarowych. Podczas targów nie zabraknie również innych kluczowych produktów z gamy Case IH, a uczestnicy będą mogli również poznać marki siostrzane firmy, gamę najnowocześniejszych technologii precyzyjnych AgXtend i układy napędowe spółki FPT Industrial.

Case IH, New Holland i Steyr na cyfrowych targach Youniverse

Innowacje technologiczne ciągników pokazane zostaną na przykładzie najświeższych modeli Absolut CVT i Impuls CVT. Ponadto uczestnicy będą mieli okazję do aktywnego kontaktu ze specjalistami marki oraz poznania swojego najbliższego dealera. Obejmująca wywiady, recenzje produktów i hot spoty część rozrywkowo-informacyjna Youniverse da uczestnikom także możliwość zdobycia informacji na bardziej ogólne tematy, jak na przykład technologiczne trendy rolnicze w całej branży.

Case IH, New Holland i Steyr na cyfrowych targach Youniverse

r e k l a m a
r e k l a m a

Przeczytaj także

Zagapiony w komórkę wjechał pod potężnego New Hollanda

Korzystanie z telefonu komórkowego w trakcie jazdy to jeden z największych grzechów kierowców. Małe urządzenie w jednej chwili może sprowadzić nieszczęście siebie i inne osoby. Przekonał się o tym kierowca osobówki, który czołowo zderzył się z ciągnikiem rolniczym.

czytaj więcej
Ciągniki

Rejestracje ciągników w 2020 roku: podsumowanie

Ubiegły rok przyniósł lekkie ożywienie w sprzedaży ciągników. Rolnicy kupują ciągniki o coraz większej mocy i coraz lepiej wyposażone. O podsumowanie roku poprosiliśmy 9 firm z czołówki rankingu sprzedaży.

czytaj więcej
Ciągniki

New Holland znów na czele. Niejednoznaczne wyniki rejestracji ciągników

Bezapelacyjne, dwunaste z rzędu zwycięstwo w liczbie zarejestrowanych nad Wisłą ciągników odniosła firma New Holland. Rok 2020 zakończyła wynikiem 1817 nowych ciągników, z bardzo dużą przewagą aż 593 traktorów nad drugim w zestawieniu producentem. Okazuje się, że nie tylko fani niebieskich ciągników mają powody do dumy.

czytaj więcej
r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone
Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o. na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu www.topagrar.pl jest zabronione.