null - portal agrarlex.pl}
r e k l a m a
Partnerzy portalu

Autor Bartłomiej Czekała

Bartłomiej Czekała

Redaktor naczelny portali: topagrar.pl, profitechnika.pl oraz warzywaiowoce.pl, szef zespołu PWR Online.

Aktualności

Kiedy warto inwestować w biogazownie rolnicze? Zobacz relację z webinarium!

Na początku marca br. wspólnie z redakcją Tygodnika Poradnika Rolniczego i top agrar Polska zorganizowaliśmy webinarium dotyczące inwestycji w biogazownie rolnicze. Nadal masz okazję zapoznać się z wystąpieniami naszych ekspertów i obejrzeć debatę z ich udziałem. Zobacz jak!

czytaj więcej
Fotowoltaika

Fotowoltaika w rolnictwie - zobacz relację z webinarium!

W lutym br. organizowaliśmy webinarium dotyczące fotowoltaiki w rolnictwie. Jeżeli z jakiegoś powodu nie mogłeś go obejrzeć na żywo to nic straconego - możesz mieć dostęp do relacji z tego wydarzenia. Sprawdź jak!

czytaj więcej
Energia

Spółdzielnia energetyczna w Polsce i w Niemczech - prof. UAM dr hab. Aneta Suchoń

- W Polsce nadal mamy problem ze spółdzielniami rolnymi. Rolnicy niechętnie się w nie zrzeszają, a w przypadku spółdzielni biogazowych jest to wskazane. W Niemczech rolnicy dostrzegli potencjał w OZE i chętnie zawiązują takie spółdzielnie - mówiła podczas naszego webinarium prof. UAM dr hab. Aneta Suchoń z UAM w Poznaniu.

czytaj więcej
Fotowoltaika

Inwestycja w biogazownie - aspekty prawne, które warto znać

Podczas webinarium "Kiedy warto inwestować w biogazownie?" jednym z prelegentów był mgr Tomasz Marzec z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, który przybliżył uczestnikom spotkania prawne aspekty związane z inwestycjami w biogazownie.

czytaj więcej
Energia

Oglądaj na żywo! Kiedy warto inwestować w biogazownie rolnicze?

Punktualnie o 10:00 rozpoczęliśmy nasze webinarium nt. inwestycji w biogazownie. Prowadzą je dla Was Jan Beba z redakcji top agrar Polska i Paweł Mikos z redakcji Tygodnika Poradnika Rolniczego. Zachęcamy do oglądania na żywo!

czytaj więcej
Fotowoltaika

Fotowoltaika w rolnictwie - oglądaj webinarium na żywo!

Punktualnie o 10:00 rozpoczęliśmy webinarium poświęcone fotowoltaice w rolnictwie. W panelu prawnym będziemy rozmawiać o tym, jak powinna być prawidłowo skonstruowana umowa dzierżawy dla instalacji PV. Seminarium organizujemy wspólnie z redakcjami top agrar Polska i Tygodnika Poradnika Rolniczego.

czytaj więcej

Najważniejsze tematy

r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)