Nowy sezon Agrorewolucji
r e k l a m a
Partnerzy portalu

Nowy sezon Agrorewolucji

01.06.2022

Rozpoczął się casting do 3 sezonu Agrorewolucji. Zgłoszenia do programu potrwają do 12 czerwca 2022 r. 

Do programu Agrorewoluje do dnia 12 czerwca 2022 roku może zgłosić się każdy polski rolnik, który chce zwiększyć produktywność i zyskowność swojego gospodarstwa. Aby wziąć w nim udział wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i przygotować krótki film o gospodarstwie - oprowadzić po gospodarstwie, opowiedzieć o sobie oraz przedstawić swoją rodzinę. Pokazać najmocniejsze, ale także te słabsze strony gospodarstwa – to, co wymaga poprawy.

Do tej pory odbyły się dwie edycje programu. Jest skierowany do producentów roślin rolniczych. Program Agrorewolucje jest internetowy. Ma swój kanał na YouTube i 16 tys. subskrybentów oraz w mediach społecznościowych. Widzami programu są głównie mężczyźni w wieku 25-34 lata.

- Agrorewolucje są przykładem programu stworzonego z myślą o rolnikach i dla rolników. Z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością – mówi Radosław Wilk z Intermag.

Ideą jest dostarczenie kompleksowych technologii uprawy przez 3 polskie firmy – Grupa Azoty, Ciech Sarzyna oraz Intermag. - Wspieramy polskich rolników. Pokazujemy dobre praktyki rolnicze. Jesteśmy z uczestnikami od początku – od zbioru przez zasiewy do kolejnego zbioru i porównujemy uzyskane wyniki. Wiemy, że taki program jest potrzebny.

- Nie ma kryteriów dotyczących uczestnictwa. Każdy rolnik może się zgłosić. Po zgłoszeniu nasi eksperci weryfikują gospodarstwa – szukają tych, które wymagają wparcia. A rolnicy zobowiązują się do współpracy.

Marta Szyperek

Na zdjęciu od lewej: Piotr Lubaszka, dyrektor handlowy Intermag, Sebastian Kostrubała, dyrektor marketingu Ciech Sarzyna, Sławomir Staręga, marketing manager Grupa Azoty.

r e k l a m a
r e k l a m a

Przeczytaj także

33-letni sadownik w programie "Rolnik szuka żony"

Tomasz W., 33-letni mieszkaniec gminy Belsk Duży jest uczestnikiem dziewiątego sezonu popularnego programu „Rolnik szuka żony”. Trzymamy za Tomasza kciuki! 

czytaj więcej

Wszystko o podłożu popieczarkowym

Podłoże popieczarkowe może być potencjalnym zamiennikiem torfu w bezglebowej uprawie truskawki w ilości 10–25%, podłoże po uprawie shiitake w ilości 15% i 25%. Podłoże po uprawie boczniaka nie powinno stanowić więcej niż 25% podłoża.

czytaj więcej

Odmiany marchwi dla przetwórstwa – zapraszamy na spotkanie

Na pokaz plonowania, jakości surowca i wartości przetwórczej odmian marchwi jadalnej hodowli zapraszają PNOS Ożarów Mazowiecki i Masfrost Ziębice.

czytaj więcej

Najważniejsze tematy

r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)