Maschio Gaspardo dostarcza sprzęt marce New Holland
r e k l a m a
Partnerzy portalu

Maschio Gaspardo dostarcza sprzęt marce New Holland

27.10.2020autor: dr Artur Jakubek

Podpisując umowę partnerską z Maschio Gaspardo marka New Holland poszerza ofertę maszyn do uprawy gleby.



Umowa partnerska między New Holland Agriculture a Maschio Gaspardo

Firma New Holland Agriculture podpisała umowę partnerską na wyłączną dostawę sprzętu uprawowego z Maschio Gaspardo, producentem sprzętu rolniczego do uprawy gleby, siewu i sadzenia, nawożenia, ochrony roślin, zarządzania użytkami zielonymi oraz maszyn do zbioru zielonek. Umowa obejmuje brony talerzowe oraz głębosze, które począwszy od 2021 roku sprzedawane będą w niebieskich barwach przez sieć dealerską marki New Holland.


– Bardzo cieszymy się z naszej nowej umowy partnerskiej. New Holland jako marka stale poszukuje, usprawnia i poszerza ofertę, aby zapewnić swoim klientom innowacyjne i kompleksowe rozwiązania dostosowane do ich potrzeb. W Maschio Gaspardo znaleźliśmy partnera z długoletnim doświadczeniem, lidera w swojej dziedzinie. Dlatego za sprawą tej umowy możemy udostępnić ich najwyższej jakości wyroby naszym klientom, dopasowując sprzęt do ich wymagań – powiedział Carlo Lambdo, prezydent marki New Holland Agriculture.

W ramach umowy firma Maschio Gaspardo będzie produkowała dla marki New Holland wybrane modele bron talerzowych oraz głęboszy. 

– Maschio Gaspardo ma trwałą umowę o współpracę z marką New Holland w zakresie dostaw oryginalnego sprzętu. Jesteśmy dumni z tego nowego projektu, jako że potwierdza on wysokie standardy, jakie osiągnęła nasza firma w kwestii swoich produktów oraz usług. Jest to kolejna ważna cegiełka w naszym rozwoju – dodał Mirco Maschio, prezes grupy Maschio Gaspardo.

Maschio w niebieskich barwach w 2021 roku

W sezonie 2021 marka New Holland wprowadzi pierwsze narzędzia uprawowe dostarczone w ramach umowy. Będą to kompaktowe brony talerzowe SDM i SDH oraz głębosze SUM i SUH. Nowe serie produktów są dopasowane do ciągników marki New Holland, począwszy od serii T5 po T7 o mocy do 300 KM. Są przeznaczone do prac w ciężkich warunkach glebowych.


Polska ważnym rynkiem sprzedaży  

Nowy sprzęt w niebieskich barwach w pierwszej kolejności pojawi się na kluczowych rynkach europejskich: w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Niemczech, Irlandii, Holandii, Polsce, Portugalii, Szwecji, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii. Na koniec 2020 roku marka New Holland zapowiedziała prezentację nowych bron talerzowych i głęboszy.

opr. aj

autor dr Artur Jakubek

dr Artur Jakubek

redaktor naczelny magazynu Profi

<p class="MsoNormal">redaktor naczelny magazynu „profi”</p>

przeczytaj inne artykuły tego autora
r e k l a m a
r e k l a m a

Przeczytaj także

New Holland T6 Methane Power już w sprzedaży!

W kilku krajach europejskich jest już dostępny pierwszy ciągnik na metan. Model T6 Methane Power do końca 2021 roku zostanie włączony do oferty marki New Holland na europejskich i światowych rynkach. Producent zapowiada dalszy rozwój maszyn o zerowej emisji.

czytaj więcej

BluePower w serii New Holland T5

Najmocniejsze modele ciągników New Holland serii T5 można zamówić w limitowanej wersji BluePower. Do tej pory taka możliwość była z ciągnikami serii T6 i większych.

czytaj więcej

Raport profi: nowy Crossover z Płocka, czyli New Holland CH7.70

Podczas tegorocznych żniw sprawdziliśmy jak sprawuje się nowy Crossover marki New Holland. Model CH7.70 pracował w niezbyt suchej pszenicy…

czytaj więcej

Najważniejsze tematy

r e k l a m a
Pytania i regulaminy
Kategorie
Produkty Agrarsklep
Przydatne linki
Social Media

Polskie Wydawnictwo Rolnicze Sp. z o.o., ul. Metalowa 5, 60-118 Poznań. Akta rejestrowe przechowywane w Sądzie Rejonowym Poznań - Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydziale Gospodarczym, KRS 0000101146, NIP 7780164903, REGON 630175513, kapitał zakładowy: 1.000.000 PLN.

Wszystkie prezentowane w ramach niniejszego portalu treści są własnością Polskiego Wydawnictwa Rolniczego Sp. z o.o., są zastrzeżone i chronione prawem autorskim, kopiowanie i dalsze rozpowszechnianie treści jest zabronione. (art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych)